Royal Derby

Royal Derby 03.03.60

Bomba w górę jak na Służewcu

Royal Derby to darmowa symulacja hazardu na wyścigach konnych. Jeśli tęsknisz za atmosferą Toru na Służewcu możesz obstawiać na ekranie swojego telefonu. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Ława obsługa
  • Dość wierna symulacja prawdziwych wyścigów konnych

Wady

  • Animacja wyścigu nie spełnia oczekiwań
  • Brak bardziej skomplikowanych zakładów

Niezły
6

Royal Derby to darmowa symulacja hazardu na wyścigach konnych. Jeśli tęsknisz za atmosferą Toru na Służewcu możesz obstawiać na ekranie swojego telefonu.

W Royal Derby masz do dyspozycji 1 000 dolarów, które możesz pomnożyć lub roztrwonić obstawiając konie w serii wyścigów. W każdym biegu bierze udział 6 koni o różnych szansach. Konie są opisane prawie równie dokładnie jak w słynnym papierowym programie "Totalizator Sportowy" znanym hazardzistom ze służewieckich Wyścigów.

Oczywiście Twoim celem jest wskazanie zwycięzcy Royal Derby i zdobycie fortuny. Tak jak w życiu konie bywają narowiste, dżokeje niezdarni, pogoda zmienna a wyniki wyścigów jest naprawdę trudno przewidzieć. I za to właśnie kochamy ten sport.

Po zakończeniu zakładów program prezentuje nam animację wyścigu. Obstawione przez nas rumaki są oznaczone strzałką. Na starszych telefonach animacja może nieco skakać, ale męczarnia nie trwa zbyt długo i po chwili widać zdjęcie z "celownika". Stan konta zmienia się, a my możemy przystąpić do kolejnego zakładu. Royal Derby jest całkiem ładną i kolorową grą, choć animacja wyścigu pozostawia sporo do życzenia.

Royal Derby to miła rozrywka dla fanów wyścigów konnych. Niestety nudzi się znacznie szybciej niż prawdziwe wyścigi.

Royal Derby

Download

Royal Derby 03.03.60